Catering

Hotel Preemier

działa od kilkunastu lat, zawsze staramy się sprostać wszystkim wyzwaniom, jakie stawiają przed nami klienci i nieustannie pracujemy nad swoją ofertą cateringu dla firm. Łączymy tradycję i doświadczenie z nowymi trendami i świeżymi pomysłami.

Realizujemy skomplikowane logistycznie przedsięwzięcia; wspierając promocję miasta Wrocławia w staraniach o organizację EXPO 2010 dotarliśmy z cateringiem do Paryża, Strassburga oraz Brukseli. Na co dzień działamy na terenie Wrocławia i województwa Dolnośląskiego.

Organizujemy imprezy w miejscu wskazanym przez klienta, a także pomagamy w wyszukaniu odpowiedniej lokalizacji na terenie Wrocławia i województwa, od wrocławskiego rynku po górę Ślężę.

zapytaj o catering

Komponując menu cateringowe dla firm, każdego klienta traktujemy indywidualnie, bierzemy pod uwagę jego potrzeby, preferencje oraz budżet. Nie boimy się niekonwencjonalnych pomysłów, realizujemy zarówno małe zlecenia (serwis kanapkowy i kawowy) jak i duże (pikniki 500 +).
Wszystkie potrawy pochodzą z naszej kuchni, używamy wyłącznie naturalnych przypraw i świeżych ziół, nie zapominamy o wegetarianach.
Zawsze jesteśmy na czas, zwracamy uwagę na wizualną stronę potraw i aranżacji. Dostarczamy niezbędny sprzęt gastronomiczny, stoły bankietowe, koktajlowe, krzesła oraz kwiaty i dekoracje.
zakąski
napoje
rozmaitości

Copyright © 2024 Strona internetowa

Design by Graff