Restauracja

Szef kuchni poleca


bogatą ofertę dań kuchni staropolskiej jak również potrawy kuchni międzynarodowej oraz wiele gatunków win, trunków i napoi.

W menu znajdziecie Państwo dania z drobiu, wieprzowiny, cielęciny, wołowiny, ryb i owoców morza oraz bogaty wybór sałatek i deserów.

W godzinach dopołudniowych zapraszamy na pożywne śniadania w formie szwedzkiego stołu.

Z największą przyjemnością
zajmiemy się organizacją dla Państwa przyjęć rodzinnych typu śluby, komunie, chrzciny, urodziny, bankietów i koktajli firmowych.

Oferujemy również dania dla najmłodszych. Szef kuchni zwraca szczególną uwagę na jakość dań. Bogate menu oraz niespodzianki szefa kuchni zadowolą najbardziej wymagających podniebienia Państwa maluchów.

Oferujemy specjalne menu bankietowe, jesteśmy w stanie zorganizować każdą imprezę w dowolnie wskazanym przez Państwa miejscu.

zapytaj o menu bankietowe

Latem zapraszamy do ogrodu
z pięknym widokiem na najwyższy szczyt Masywu Ślęży i całego Przedgórza Sudeckiego. Ślęża należy do Korony Gór Polski, Korony Sudetów Polskich i Korony Sudetów. Jest stosunkowo niedużą górą, zaledwie 718 m n.p.m. Mimo niewielkiej wysokości wyróżnia się w okolicy i jest widoczna z odległości kilkudziesięciu kilometrów. Wrocławianie kochają to miejsce. Spędzicie tutaj Państwo beztroski dzień na świeżym powietrzu. Dla najmłodszych pawewnilśmy w ogrodzie kilka atrakcji w postaci zabawek i sprzętu. Zapraszamy.
Restauracja czynna jest od godziny 7.00 do ostatniego klienta, wnętrze klimatyzowane.

Copyright © 2024 Strona internetowa

Design by Graff